POLİTİKAMIZ
 

Sürekli eğitimle çalışanlarının motivasyon ve verimliliğini en üst seviyede tutmayı, teknolojik yenilikleri takip ederek, en kaliteli hizmeti, en ekonomik koşullarda müşterilerinin hizmetine sunmayı, böylece müşteri memnuniyetini kesintisiz sürdürmeyi ve sürekli iyileştirmeyi amaçlayan, etik değerlere saygılı ekip ruhu ile çalışabilen sektöründe rekabet gücü yüksek bir firma olmaktır.

 
 

HEDEFİMİZ (VİZYON)
 

Ar-Gü’ye, kurumsal kimliğinin devamlılığını kazandırmak ve kalite bilinci ilkeleriyle Ar-Gü’yü sektörde aranan bir marka, Grup’un başarılı ve çalışanlarının gurur duyacağı dürüst ve sorumluluk sahibi bir işletme yapmaktır

 
 

GÖREVLERİMİZ (MİSYON)
 

Müşterilerin istek ve beklentilerine akılcı ve verimli çözümler üretebilmek için;
 

  - Hizmet kalitesi, düzen, disiplin ve dürüstlüğümüz ile müşteri memnuniyetini sürdürmek
  - Kalite Yönetim Sisteminin gereklerini her zaman ve aksatmadan yerine getirmek,
  - Kurum ve süreçler bazında kalite hedefleri belirlemek, bunlara ulaşma durumunu düzenli olarak gözden geçirmek, ulaşılamayan hedefler için inceleme   başlatmak ve hedefleri iyileştirme çabası içinde olmak,
  - İç ve dış müşterilerimizin ihtiyaçlarını önceden görerek ve karşılayarak, başarıları olmalarına yardımcı ve destek olmak.
  - Kurumsal yapı ve ticari dürüstlükte örnek olmak,
  - Teknolojik yeniliklere ve çağdaşlaşmaya açık olmak,
  - Ar-Gü’nün temel görevleridir.

 

 

VAZGEÇİLMEZ DEĞERLERİMİZ
 

  MÜŞTERİLERİMİZ : Tüm faaliyetlerimizin odak noktasıdır.  Verdiğimiz hizmette, müşteriye sağlanan fayda bize olan güveni pekiştirir. Hizmetlerimizi yerine getirirken müşterilerimizin bize emanet ettikleri ürünlerin yüksek değerinin bilincinde hareket ederek, bu emanetlerin güvenlik ve bütünlüğünü korumak için gerekli tüm önlemleri alırız.
 

  ÇALIŞANLARIMIZ : İnsan odaklı olmak başarının en temel prensibidir. Onun için çalışanlarına önem verir, onların eğitilmiş, gelişmeleri yakından takip eden, araştıran, sorgulayan, yarışan, başarının en üst sınırını zorlamaktan çekinmeyen, sağlıklı ve motivasyonu yüksek bireyler olmasını bekler.
 

  YASAL YÜKÜMLÜLÜKLER : Ar-Gü, yasalara ve yönetmeliklere saygılı, onların gereklerini zamanında yerine getiren dürüst bir firmadır.

  MÜKEMMELLİĞE BAĞLILIK: Süreç çıktılarımızı sürekli iyileştirmek için yenilikler yaparak, çıtamızı yükseltir ve yeni standartlar oluştururuz. 
©2017 Ar-Gü Demiryolu Taşıma ve Depoculuk A.Ş. - Bu sitede kullanılan resim ve belgeler orijinal olup tüm hakları ARKAS'a aittir.
İzinsiz kullanılamaz. - Site Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası